Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Osiągnięcia w konkursie pt. „Krajobraz polski – tradycje, współczesność, przyszłość”

Młodzi artyści z pracowni plastycznej MDK-DŚT, prowadzonej przez Annę Bureś, mogą pochwalić się kolejnymi osiągnięciami w konkursie pt. „Krajobraz polski – tradycje, współczesność, przyszłość”.

Kuratorium Oświaty w Białymstoku - organizator wojewódzkiego etapu XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej poinformował, iż na konkurs wpłynęło 1828 prac dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 20 lat ze 129 szkół i placówek oświatowo – wychowawczych województwa podlaskiego. Jury, w skład którego weszli instruktorzy i artyści plastycy, dokonało oceny prac przyznając nagrody i wyróżnienia. W gronie laureatów znaleźli się m.in.: Paweł Łąka (nagroda), Justyna Chaberek (wyróżnienie), Natalia Charkiewicz (wyróżnienie), Alicja Liszewska (wyróżnienie), Maja Rutkowska (wyróżnienie), Paweł Łąka (wyróżnienie).

Uroczyste podsumowanie edycji wojewódzkiej konkursu, połączone z wręczeniem dyplomów i nagród odbyło się 15 maja br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Gratulując laureatom nagród i wyróżnień, życzymy powodzenia na etapie ogólnopolskim.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę