wtorek, 15 października 2019 napisz DONOS@

Kukulska w Zambrowie

Miała Łomża w połowie lipca Ivana Komarenko z zespołem Delfin na Muszli, miał i Zambrów pod koniec sierpnia Natalię Kukulską z jej zespołem! W niedzielę, 27 sierpnia, kto żyw w grodzie z żubrem w herbie pędził na stadion. A tam trybuna publiczności pełna ludzi - jakieś cztery, a może i więcej tysięcy! Tańczą, śpiewają, wiwatują i gwiżdżą! Pisk na trybunie, owacje i brawa! Entuzjazm!

Naprzeciwko - wielka scena, rzęsiście oświetlona, na której wiotka, rozpromieniona i serdeczna wokalistka razem z fanami śpiewa: "Światło! Nosisz je w sobie! Światło - nie zgaśnie, choćbyś chciał...", "To ja, zatrzymaj mnie, lepiej późno niż wcale"... Półtorej godziny raz nostalgicznej, innym znów razem przebojowej, dynamicznej muzyki jednej z ciekawszych osobowości polskiej estrady popowej. Córka Anny Jantar udzieliła krótkiego wywiadu www.4lomza.pl. Wspomina w nim swoją tragicznie zmarłą w katastrofie lotniczej mamę, opowiada o swojej rodzinie i o tym, co po powrocie z koncertu lubi robić w domu najbardziej... Natalia Kukulska zastrzegła, że może on zostać opublikowany dopiero po autoryzacji, którą obiecała przygotować za dwa dni. Natychmiast przedstawimy rozmowę na "Czwórce".
MRD 

Fot. J. J. Sawicki

191007024330.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę