Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kukulska w Zambrowie

Miała Łomża w połowie lipca Ivana Komarenko z zespołem Delfin na Muszli, miał i Zambrów pod koniec sierpnia Natalię Kukulską z jej zespołem! W niedzielę, 27 sierpnia, kto żyw w grodzie z żubrem w herbie pędził na stadion. A tam trybuna publiczności pełna ludzi - jakieś cztery, a może i więcej tysięcy! Tańczą, śpiewają, wiwatują i gwiżdżą! Pisk na trybunie, owacje i brawa! Entuzjazm!

Naprzeciwko - wielka scena, rzęsiście oświetlona, na której wiotka, rozpromieniona i serdeczna wokalistka razem z fanami śpiewa: "Światło! Nosisz je w sobie! Światło - nie zgaśnie, choćbyś chciał...", "To ja, zatrzymaj mnie, lepiej późno niż wcale"... Półtorej godziny raz nostalgicznej, innym znów razem przebojowej, dynamicznej muzyki jednej z ciekawszych osobowości polskiej estrady popowej. Córka Anny Jantar udzieliła krótkiego wywiadu www.4lomza.pl. Wspomina w nim swoją tragicznie zmarłą w katastrofie lotniczej mamę, opowiada o swojej rodzinie i o tym, co po powrocie z koncertu lubi robić w domu najbardziej... Natalia Kukulska zastrzegła, że może on zostać opublikowany dopiero po autoryzacji, którą obiecała przygotować za dwa dni. Natychmiast przedstawimy rozmowę na "Czwórce".
MRD 

Fot. J. J. Sawicki

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę