Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Laury dla pracowni plastycznej MDK-DŚT

Judyta Chojnowska otrzymała I Miejsce i Wyróżnienie, Paulina Łąka Nagrodę Specjalną w łódzkim konkursie na ilustracje do fraszek Jana Sztaudyngera. Konkurs zorganizowanym został przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

To jednak nie koniec nagrodzonych młodyc h plastyczek. Katarzyna Kołakowska została wyróżniona na Międzynarodowym Festiwalu Podróżników i Odkrywców Mediatravel, Łódź 2004.
Wszystkie nagrodzone łomżanki uczęszczają na zajęcia pracowni platycznej działającej przy Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży.
Pracownią kieruje Anna Bureś.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę