Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ochman na koniec

Łomżyńska Orkiestra Kameralna mocnym uderzeniem zakończyła kolejny sezon artystyczny. W środę wieczorem na Starym Rynku w Łomży przy akompaniamencie ŁOK wielkie przeboje operowe i operetkowe śpiewali Magdalena Pilarz – Bobrowska, Alicja Węgorzewska – Whiskerd i słynny Wiesław Ochman. Koncert „gwiazd” odbył się w ramach Dni Łomży.

Scenę pod Orkiestrę ustawiono na schodach „nowego” ratusza, a soliści śpiewali z „prezydenckiego” balkoniku. Pod drugiej stronie ulicy zebrało się niemal ćwierć tysiąca łomżyńskich melomanów którzy żywo reagowali na płynące od strony magistratu dźwięki... Koncert ubogacał znany na całym świecie Wiesław Ochman, który tym razem wystąpił w podwójnej roli – tenora i konferansjera.

Koncert poprowadził Jan Miłosz Zarzycki dyrektor Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę