Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łomżyńscy muzealnicy wyróżnieni

Główne zdjęcie
dr Jerzy Jastrzębski odbiera nagrodę

Karolina Skłodowska kierownik Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży i dr Jerzy Jastrzębski dyrektor Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży zostali nagrodzeni w konkursie na Najciekawsze Wydarzenie Muzealne roku 2005 w woj. podlaskim. Oboje zdobyli wyróżnienia w kategorii najciekawsze wydarzenie poza wystawiennicze.

Uroczystość ogłoszenie wyników i wręczenie nagród za Najciekawsze Wydarzenie Muzealne roku 2005 w woj. Podlaskim odbyło się podczas spotkania muzealników województwa podlaskiego w Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy. Okazją ku temu był Międzynarodowy Dzień Muzeów.

W kategorii najciekawsza wystawa nagrodę główną otrzymali Zbigniew Fałtynowicz i Eliza Ptaszyńska z Muzeum Okręgowego w Suwałkach za ekspozycję I po co myśmy tam jechali! - Malarze polscy w Monachium.

W kategorii najciekawsze wydarzenie poza wystawiennicze nagrody głównej nie przyznano. Dwa równorzędne wyróżnienia w tej kategorii otrzymali pracownicy Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży: dr Jerzy Jastrzębski za wydawnictwo Bursztyn z dorzecza Narwi, oraz Karolina Skłodowska za cykl imprez 30-lecie Galerii Sztuki Współczesnej. 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę