Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Skandynawski breakdance łomżan

Crazy Twisting Group łomżyńska formacja taneczna zajęła czwarte miejsce podczas Mistrzostw Europy „IDO European Streetdance Championships”. Mistrzostwa przez cały ubiegły tydzień rozgrywane były w fińskim mieście Espoo. Łomżanie starowali z kategorii formacji breakdance i ulegli tylko gospodarzom. To właśnie zespoły z Finlandii w Breakdance zajęły trzy pierwsze miejsca.

 

W mistrzostwach wystartowało niemal 1,5 tys tancerzy z 20 państw Europy. Na parkiecie królowały Hip Hop, Breakdance i Electric Boogie w trzech grupach wiekowych: dzieci do lat 11, juniorzy (12- 15 lat) i dorośli – powyżej lat 16. Crazy Twisting Group startowała wśród zespołów dorosłych.

Formacja tańca breakdance „CRAZY TWISTING GROUP” powstała w lutym 2002 roku i działa przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży pod kierunkiem instruktora Marka Kisiela. Najważniejszym z dotychczasowych sukcesów grupy jest zdobycie tytułu World Championship Breakdance Teams podczas Mistrzostwa Świata HIP HOP DAYS 2005 w Bremen w Niemczech w październiku 2005 roku. 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę