Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Złoty Mikrofon dla przedszkolaka z Łomży

Główne zdjęcie
Dawid Dąbrowski

Dawid Dąbrowski – sześcioletni wokalista z Łomży - zdobył I miejsce i tytuł „Złotego Mikrofonu” podczas odbywającego się w Białymstoku XIV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”. Do finału konkursu zakwalifikowało się 48 młodych piosenkarzy między innymi z: Suwałk, Augustowa, Bielska-Podlaskiego, Wysokiego - Maz., Zambrowa.

Jak podkreślał przewodniczący jury Jerzy Śródkowski reprezentant Łomży w swojej piosence p.t „Słodki strach” był bezkonkurencyjny i jury nie miało wątpliwości komu przyznać tytuł „Złotego Mikrofonu”.
Poza pierwszą nagrodą dla Dawida Dąbrowskiego wyróżnienie w tym konkursie uzyskały także inne reprezentantki Łomży - siostry Aneta i Edyta Siekierskie.
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę