Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

KW Socjaldemokracja Polska

1. Wojciech Szewko - 32 lata, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, wiceminister nauki i informatyzacji, przedstawiciel Polski w komisjach Unii Europejskiej, związanych z informatyką i teleinformatyką. Wdrożył ogólnopolski system darmowych czytelni internetowych Ikonka.

2. Zbigniew Puchajda - prof. zwyczajny na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Ekspert Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa;

3. Anna Buryło - pracuje w Komisji Europejskiej w Brukseli jako ekspert w zakresie polityki regionalnej, zarządzania funduszami unijnymi oraz funkcjonowania instytucji europejskich;

4. Andrzej Zaborski - aktor z Białegostoku;

5. Monika Wróblewska - aktorka z Białegostoku;

6. Robert Poncyljusz - specjalista od marketingu;

7. Grzegorz Eider - przedsiębiorca, były pracownik naukowy Politechniki Warszawskiej;

8. Maja Bartoszewicz - studentka prawa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim;

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę