Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Grajewska „Paka” na podium

Kapela Podwórkowa „Paka” z Grajewa zajęła trzecie miejsce na zakończonym w niedzielę XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Kapel Podwórkowych w Przemyślu. Imprezę zorganizowało tamtejsze Centrum Kulturalne, a nagrodę ufundował minister kultury i dziedzictwa narodowego.

Przemyski festiwal jest najstarszą i najbardziej znaną tego typu imprezą w Polsce. Tegoroczni jurorzy zwrócili uwagę w końcowym protokole, że ma ona duże znaczenie w kultywowaniu tradycji folkloru miejskiego i „znacząco wpisała się w pejzaż kulturalny naszego kraju”.
Festiwal wygrała Kapela Folkloru Miejskiego „Fidelis” z Przemyśla, drugą nagrodę przyznano kapeli „Beka” z Przeworska, a dwie równorzędne trzecie nagrody przypadły w udziale Kapeli Podwórkowej „Paka” z Grajewa i Kapeli Podwórkowej „Piaskowanie” z Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach.
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę