Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ślubowanie nowego burmistrza Jedwabnego

Krzysztof Moenke złożył ślubowanie i oficjalnie został burmistrzem Jedwabnego. 54-letni nauczyciel wygrał przyspieszone wybory, które odbyły się 23. kwietnia po tym, jak poprzedni burmistrz utracił stanowisko za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Nowy burmistrz złożył ślubowanie podczas uroczystości 3-majowych w Jedwabnem. Po porannej Mszy świętej w jedwabieńskim kościele, w GOK odbyła się uroczysta Sesja Rady Gminy, na której Krzysztof Moenke wypowiedział słowa przysięgi.
Nowy burmistrz Jedwabnego będzie sprawowoł tę funkcje przez pół roku do jesiennych wyborów samorządowych.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę