Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Czerwcowy Konkurs Jednego Wiersza

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży ogłasza VII edycję Czerwcowego Konkursu Jednego Wiersza, który przebiegać będzie w dwóch etapach: nadsyłanie własnych, wcześniej niepublikowanych wierszy pod adresem Miejskiej Biblioteki Publicznej, prezentacja zgłoszonych utworów przez finalistów na specjalnie zorganizowanym wieczorze poetyckim i rozstrzygnięcie konkursu.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców województwa podlaskiego - zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden utwór poetycki, o dowolnej tematyce i formie. Oznaczony godłem wiersz w 3 egzemplarzach z dołączoną zaklejoną kopertą zawierającą dane autora (imię i nazwisko, dokładny adres, wiek, numer telefonu) należy przesłać do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży (ul. Długa 13, 18-400 Łomża) w terminie do 20 maja 2006 r.

O zakwalifikowaniu do finału, jego terminie i miejscu uczestnicy zostaną powiadomieni. Finaliści osobiście zaprezentują swoje utwory przed publicznością w czasie wieczoru poetyckiego, a oceniać je będzie jury powołane przez dyrektora MBP. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną. Także publiczność może przyznać swoją nagrodę, którą będzie zestaw książek.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 086 216 54 81

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę