Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

SUKCESY WOKALNE GRUPY „eMDeK”

Działająca przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży, grupa wokalna „eMDeK”, zajęła I miejsce (25 kwietnia ) w XI Regionalnym Konkursie Piosenki w Grajewie. Występ dziewcząt okazał się kolejnym sukcesem, również w kategorii solistów: Joanna Zawłocka zdobyła I miejsce i Jowita Konert - II miejsce w tej samej kategorii. Jury przyznało także nagrodę specjalną instruktorowi grupy - Magdzie Synow.

Do konkursu wokalnego przystąpiło ok. 40 wykonawców. Łomżyńskie gimnazjalistki konfrontowały swoje umiejętności z wokalistami z Białegostoku, Hajnówki, Augustowa, Grajewa, Kolna, Goniądza. Festiwal organizowany jest od 1993r. Jego organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Grajewie.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę