Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Zambrowskie „Żubry” wręczone

Już po raz szósty burmistrza Zambrowa przyznał swoje nagrody – Zambrowskie Żubry. Specjalna wielka gala podczas której zostały one wręczone laureatom tegorocznej edycji odbyła się na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie. O tym, komu statuetka przypadła w jednej z siedmiu kategorii decydowała specjalna – jedenastoosobowa kapituła.

W kategorii sponsor roku „Żubrów” było trzy: Złoty dla Kompanii Piwowarskiej, Srebrny dla Banku Spółdzielczego w Zambrowie i Brązowy przyznany Sklepowi Komputerowemu Harry and Son.
Za Twórczość i upowszechnianie kultury Złoty Żubr powędrował do Sylwia Paszkiewicz-Garczarek, za Upowszechnianie kultury fizycznej do Artura Więzowskiego, za Działalność społeczną i charytatywną do Bogusławy Wiśniewskiej.
W kategorii Inwestycja roku statuetką Złotego Żubra wyróżniono Zarząd Nieruchomościami w Zambrowie sp. z o.o. za realizację „Zambrowskiego Parku Przemysłowego”. W tej kategorii przyznano też Nagrodę Specjalną dla proboszcza parafii pw. Trójcy Przenajświętszej ks. dr Jerzego Samsela - za iluminację kościoła.
Przyznano także trzy Złote Żubry dla najlepszych uczniów. W podkategorii szkół podstawowych – zdobyła go Karolina Natalia Liżewska ze Szkoły Podstawowej nr 4, w podkategorii gimnazjów - Liliana Rakoczy z Gimnazjum Miejskiego Nr 1, a w podkategorii szkół średnich - Karolina Buczyńska - Zespół Szkół Ogólnokształcących.
Najlepszym Sportowcem miasta został Bartosz Konopa, który także odebrał Złotego Żubra.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę