Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Młode wokalistki nagrodzone

Główne zdjęcie
Oliwia Szmitko i Lena Ruszczyk

Lena Ruszczyk i Oliwia Szmitko ze Studia Wokalnego eMDeK oraz Wiktoria Oleksy z Publicznego Przedszkola nr 5 wracają z Białegostoku z sukcesami.

Solistki Studia Wokalnego eMDeK Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży prowadzonego przez Magdę Sinoff z powodzeniem wzięły udział w eliminacjach wojewódzkich Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew” organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Białymstoku, oraz IV Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAMy” którego organizatorem był Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku.

Podczas Regionalnego Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew” w Białymstoku, w którym zaprezentowało się 36. solistów jury pod przewodnictwem Pawła Szymańskiego aktora i muzyka Białostockiego Teatr Lalek postanowiło uhonorować Nagrodą Główną Lenę Ruszczyk (kat.SP), a wyróżnienie przyznać Oliwii Szmitko (kat.licealna).

W kilkudniowych eliminacjach IV Wojewódzki Przegląd Amatorskiej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAMy wzięło udział ponad stu utalentowanych uczestników z województwa podlaskiego, Laureatów eliminacji miejskich, gminnych, powiatowych . W turnieju Mistrzowie Piosenki I miejsce uzyskała Lena Ruszczyk (kat.SP), zaś II miejsce otrzymała Wiktoria Oleksy (kat.przedszkola) reprezentująca również Publiczne Przedszkole Nr.5 w Łomży.

Gratulujemy wygranej Laureatkom i zapraszamy na familijny koncert Studia eMDeK "Śpiewamy dla Mamy" który odbędzie się w Dzień Matki, 26 maja, o godz.18.30 w Sali na Piętrze MDK-DŚT.  

źródło; MDK-DŚT

Foto: Oliwia Szmitko i Lena Ruszczyk
Foto: Lena Ruszczyk
Foto: Wiktoria Oleksy
Foto: Wiktoria Oleksy

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę