Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Łomżyńscy Hip - Hop

Działająca w Miejskim Domu Kultury- Domu Środowisk Twórczych w Łomży formacja tańca młodzieżowego Crazy Twisting Group, kierowana przez instruktora Marka Kisiela, po licznych sukcesach na krajowych turniejach i przeglądach zajęła III Miejsce na Mistrzostwach Polski Hip hop, Electric boogie i Break dance w Międzychodzie (17-18 kwietnia 2004) i zdobyła kwalifikację w kategorii formacji break dance na Mistrzostwa Świata w Bremen w Niemczech.

Być może również nasz kraj reprezentować będzie Tomek Jarosik, członek formacji, który zajął czwarte miejsce w konkursie indywidualnym w kategorii break dance solo do lat 15 i jest zawodnikiem rezerwowym na wspomniane mistrzostwa świata, które odbędą się na przełomie września i października br.

Udział w mistrzostwach świata jest największym sukcesem tej dynamicznej grupy, która w swojej krótkiej, trzyletniej, historii zdobyła renomę dzięki wielkiemu wkładowi pracy, ambicji i talentom jej członków.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę