Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Crazy Twisting Group w TVP

W niedzielę, 15 stycznia 2006 r. działająca przy Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych Grupa Crazy Twisting Group zdobyła I nagrodę w Konkursie Telewizji Polskiej „Dolina Kreatywna, czyli czego szuka młoda sztuka”. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć finał konkursu - występy w studiu na żywo przed Jury i wyniki – 29 stycznia 2006, TVP2, godz.22.40.

Konkurs organizowany był dwuetapowo. I etap stanowiła selekcja młodych tancerzy, na podstawie nagrań; II etap był oceną jurorów. Nasi tancerze - Marek Kisiel, Robert Adamczuk, Arkadiusz Statkiewicz, Marek Zysk, Artur Listowski, Maciej Dąbrowski, Paweł Dębiński, Krzysztof Kowalewski, Paweł Orłowski - wyeliminowali z gry około 100 uczestników.
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę