Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży ogłasza nabór do nowopowstającej Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Zapraszamy wszystkich chętnych do gry na instrumentach dętych drewnianych lub blaszanych (klarnecie, saksofonie, trąbce, puzonie, tubie, perkusji, gitarze, gitarze basowej i instrumentach klawiszowych).

Nabór do grupy prowadzi Pan Borys Nosarzewski. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu : 888 116 192 lub w MDK- DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, tel. 086 216 32 26.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę