Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca w Przedszkolu Niepublicznym "NUTKA" w Łomży.

Zapisy do Przedszkola Niepublicznego "NUTKA" jeszcze trwają.

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca w Przedszkolu Niepublicznym "NUTKA" w Łomży. Przedszkole Niepubliczne Nutka w Łomży - to najlepszy wybór, który jest oparty na latach doświadczeń w edukacji i wychowaniu przedszkolnym. Placówka mieści się w wolnostojącym, spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa budynku w spokojnej, nowoczesnej części miasta. Przedszkole posiada własny plac zabaw pozwalający na regularny pobyt naszych podopiecznych na świeżym powietrzu.

Jasne, przestronne sale przedszkolne wyposażone są w profesjonalny sprzęt, w tym monitor interaktywny, magiczny dywan oraz kolorowe, bezpieczne zabawki i różnorodne pomoce dydaktyczne dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci.

Przedszkole zapewnia opiekę dla dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat (trzy grupy powszechne 2.5-3latki, 4 latki, 5-6latki i cztery grupy terapeutyczne). W placówce realizowane są zajęcia dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego i opinią o wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka. Oferujemy zatem dostosowaną do indywidualnych potrzeb dzieci zdrowych i z niepełnosprawnościami ofertę wychowawczo-edukacyjną.

Zajęcia specjalistyczne realizowane w placówce: logopedia, integracja sensoryczna, rehabilitacja, terapia ręki, muzykoterapia, terapia wzroku, trening umiejętności społecznych, wprowadzana jest komunikacja alternatywna PECS, zajęcia z psychologiem i pedagogiem specjalnym. Zajęcia dodatkowe realizowane w placówce: dogoterapia, język angielski, język francuski, gimnastyka ogólnorozwojowa i korekcyjna, zajęcia rytmiczno- taneczne, sensoplastyka, zajęcia psychoedukacyjne.


Najważniejszym celem kształcenia i wychowania jest harmonijny, wielostronny rozwój dziecka w sferze umysłowej, społecznej i emocjonalnej. Zatem oddziaływania dydaktyczno-wychowawcze są tak dobierane i prowadzone, aby każdy z naszych przedszkolaków zdobył solidne podstawy do dalszego kształcenia i osiągnął najwyższy stopień gotowości szkolnej. Integracja jest w naszym przedszkolu podstawą do rozumienia świata i jego różnorodności.

Przedszkole współpracuje z agencjami artystycznymi i teatralnymi, co pozwala na regularne kontakty dzieci ze sztuką. Dzieci uczestniczą też w zajęciach sportowych, przyrodniczych, edukacyjnych prowadzonych przez zaproszonych gości tj. straży pożarnej, policji, służb medycznych, miejskiej biblioteki publicznej, pracowników młodzieżowego łomżyńskiego klubu sportowego, nadleśnictwa Łomża. Każdego roku proponujemy szereg  imprez okolicznościowych dla dzieci.

W placówce organizowane są konkursy dla dzieci, oraz realizowane różne projekty edukacyjne. Przedszkole oferuje smaczne i domowe posiłki przygotowywane w kuchni przedszkolnej. Wszystko jest świeże, bo sporządzane na miejscu w nowocześnie wyposażonej kuchni.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji:

* zapraszamy do naszego przedszkola, które mieści się przy ul. Sybiraków 24 w  Łomży (zorganizujemy spotkanie informacyjne w dogodnym dla Państwa terminie),

* kontaktując się z nami telefonicznie 530417087, mailowo: sekretariat.drotis@gmail.com

* odwiedzając naszą stronę internetową http://www.drotis.pl/ (karta zgłoszenia do przedszkola dostępna jest na stronie)

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę