czwartek, 19 września 2019 napisz DONOS@

Kulturalne nagrody prezydenta

Katarzyna Szmitko - szefowa zespołu Muzyki dawnej Voci Unite, Marek Kisiel - twórca breakdensowej grupy Twisting Crazy Group która zdobyła tytuł mistrza świata i red. Wawrzyniec Kłosiński - dziennikarz z łomżyńskiego studia Polskiego Radia Białystok zostali pierwszymi laureatami Nagrody Prezydenta Łomży za szczególne dokonania w dziedzinie kultury. Uroczystość wręczenia Nagród odbyła się w czwartek wieczorem w Galerii Sztuki Współczesnej podczas wernisażu "Trzydziestu twórców na trzydziestolecie galerii".

Prezydent Jerzy Brzeziński z laureatami Nagrody
<br />
fot. UM Łomża
Prezydent Jerzy Brzeziński z laureatami Nagrody
fot. UM Łomża
Każdy z laureatów wraz z dyplomem od Prezydenta dostał po 3 300 zł – tyle bowiem wyniosła Nagroda w tym roku. Prezydent Jerzy Brzeziński wręczając je podkreślał, że ma nadzieję, że inicjatywa ta przyjmie się na dłużej niż do końca tej kadencji samorządu.

Do przyznawanej po raz pierwszy Nagrody nominowanych było sześć osób. Poza laureatami byli to: Barbara Piotrowska z Miejskiej Biblioteki Publicznej, Karolina Skłodowska - kierowniczka świętującej 30-lecie Galerii Sztuki Współczesnej i Elżbieta Żegalska z Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego im. Wagów.
190902115108.png

 
Zobacz także
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę