Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zamachowski w Łomży

Główne zdjęcie
Zbigniew Zamachowski

Aktor Zbigniew Zamachowski był gościem specjalnym drugiego spotkania łomżyńskiego Alternatywnego Klubu Filmowego. W środę do auli II Liceum Ogólnokształcącego na projekcję filmu Andrzeja Jakimowskiego pt. „Zmruż oczy” przyszło około 300 osób. Zbigniew Zamachowski odgrywał w tym filmie rolę Jaśka - byłego nauczyciela, który pracuje jako stróż, pilnując skromnych reliktów techniki rolniczej w byłym PGR.

W czasie kilkudziesięciominutowego spotkania z widzami po projekcji filmu Zamachowski mówił, że rola Jaśka jest jedną z głównych w jego aktorskim życiu. Mówił też, że profesjonalnemu aktorowi bardzo trudno jest grać z dziećmi...

Aktor podkreślał, że często bierze udział w takich spotkaniach i dodawał, że cieszy się, że w tym uczestniczy tak dużo młodzieży.

Na zakończenie zadeklarował, że chętnie zostanie honorowym członkiem łomżyńskiego Alternatywnego Klubu Filmowego i że będzie aktywnie wspierał jego działalność umożliwiając zapraszania na jego spotkania kolejnych aktorów.

Alternatywny Klub Filmowy powołali brat Marcin Radomski z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów i polonista z II LO Mirek Reszewicz. Spotkania AKF prowadzi ojciec Robert Łobko z Lublina. Jak podkreślają organizatorzy AKF ma być miejscem gdzie poszukiwać się będzie tego, co jest bardzo dobrym filmem, w sposób szczególny w polskim kinie.
210407125521.jpg
Foto: Zbigniew Zamachowski
Foto: pełana sala podczas projekcji filmu
Foto:
Foto: nowe kino?
Foto: ojciec Robert Łobko
Foto: Zbigniew Zamachowski
Foto: Zbigniew Zamachowski
Foto: Zbigniew Zamachowski
Foto: Zbigniew Zamachowski
Foto: Zbigniew Zamachowski na spotkaniu w Łomży
Foto: spotkanie z Zbigniewem Zamachowskim
Foto: Zbigniew Zamachowski
Foto: Zbigniew Zamachowski
Foto: Zbigniew Zamachowski z Łomży wraca z sękaczem
Foto: autografy ..
Foto: Zbigniew Zamachowski
Foto: brat Marcin Radomski, Zbigniew Zamachowski, ojciec Robert Łobko

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę