Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Punkt Pomocy Humanitarnej w Łomży tylko na Bernatowicza

Główne zdjęcie
Punkt Pomocy Humanitarnej na ul. Bernatowicza w Łomży

Od 1. kwietnia br. Punkt Pomocy Humanitarnej przy ul. Akademickiej 1 przestaje działać. Jego rolę przejmuje drugi punkt przy ul. Bernatowicza 6. Zmianie ulegają także godziny wydawania numerów PESEL obywatelom Ukrainy.

Od początku wojny przy Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości (obecnie Akademia Nauk Stosowanych) zorganizowany został wspólnie z Miastem Łomża Punkt Pomocy Humanitarnej, do którego mieszkańcy mogli przynieść dar serca dla walczącej Ukrainy i mieszkańców, którzy uciekli z terenów działań wojennych. Wiele transportów wyjechało z miasta, a od 10 marca uruchomiono drugi punkt, gdzie z pomocy mogli skorzystać Ukraińcy, którzy wojnę postanowili przeżyć w Łomży. Z czasem jednak ilość darów materialnych dostarczanych jest coraz mniej. Dlatego postanowiono jedynym Punktem Pomocy Humanitarnej uczynić lokal przy ul. Bernatowicza 6 w Łomży.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00 można przynosić tam dary. W tym czasie mogą przychodzić uchodźcy ukraińscy i zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy. 

Lista potrzeb

- długoterminowej żywności i żywności typu instant;

- żywności dla dzieci;

-  środków higieny osobistej, pieluch;

- chemii domowej;

- leków, leków dla dzieci i środków opatrunkowych;

- artykułów szkolnych;

- latarek, latarek czołowych, baterii, zapałek, zapalniczek, świec parafinowych, power banków;

 - wszystkie elementy odzieży taktycznej oraz buty (duże rozmiary);

 - nowa bielizna damska (rozm. S i M), męska (rozm. L i XL) oraz dziecięca.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę