Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ciepły początek wiosny

W najbliższe dni nad Polską nadal dominować będzie wyż (Wyż Peter), a to oznacza, że będziemy mieli dużo słońca w całym kraju i bez opadów. Będzie też nieco cieplej niż w ostanie dni. Temperatura w ciągu dnia sięgnie nawet 17°C, choć poranki mogą być chłodne, zwłaszcza w pierwszej części tygodnia.

W poniedziałek po chłodnym poranku w całym kraju dużo słońca. Na termometrach w północno-wschodniej Polsce zobaczymy 11°C  Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich i północno-wschodnich. Utrzymuje się wysokie ciśnienie do 1040hPa.

Noc z poniedziałku na wtorek także pogodna, ale miejscami utworzą się gęste mgły, zwłaszcza na północnym wschodzie. Noc podobnie jak poprzednie będzie chłodna. Temperatura minimalna wyniesie od -1°C do 0°C.

Wtorek przyniesie nam szybki wzrost temperatury, w najcieplejszym momencie dnia będzie w rejonie Łomży 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany.

Jeszcze cieplej będzie w środę, kiedy to termometry pokażą na północnym wschodzie do 17°C. Nadal będzie słonecznie, a wiatr na ogół będzie słaby, zmienny.

Kolejne dni, od czwartku do niedzieli, nie przyniosą istotnej zmiany pogody. Wciąż będzie słonecznie, choć okresami mogą pojawić się niegroźne chmury. IMGW nie prognozuje wstąpienia opadów. Noce będą cieplejsze, temperatura nie powinna już spadać poniżej 0°C. Temperatura maksymalna codziennie będzie osiągać wartości dwucyfrowe, od 11°C, do14°C. Przeważać będzie słaby wiatr z kierunków północnych.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę