Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 grudnia 2022 napisz DONOS@

Zapisy na kurs ratownika

Łomżyński WOPR, wspólnie z MOSiR-em, organizuje kurs ratownika wodnego. Chętni mogą się jeszcze zapisywać.

Do szkolenia mogą przystąpić osoby pełnoletnie lub osoby, które ukończyły 17 rok życia, pod warunkiem, że w momencie ukończenia szkolenia i przystąpienia do egzaminu końcowego będą mieć ukończone 18 lat. 

„Proponujemy profesjonalne szkolenie według nowego programu obowiązującego od 2012 roku (zgodnie z Rozporządzeniem MSW poz. 747 z dnia 21 czerwca 2012)” - zachęcają WOPR-owcy.

Spotkanie organizacyjne dotyczące szkolenia ratowniczego odbędzie się 20 marca 2022 o godzinie 10:00 w Parku Wodnym w Łomży, przy ul. Wyszyńskiego 15. 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 662014662 lub na woprlomza@wp.pl lub na woprlomza.pl/kursy-ratownicze/.

Dla tych co chcą rozpocząć przygodę z ratownictwem a nie ukończyły 18 lat WOPR prowadzi nabór na kurs młodszego ratownika.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę