Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zaginął 52-letni mieszkaniec Łomży

Główne zdjęcie
Zaginiony Jacek Gawryś (fot. Policja)

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 52-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna tydzień temu wyszedł z domu i nie powrócił.

Zaginiony to 52-letni Jacek Gawryś. We środę, 23 lutego 2022 roku, około 13 wyszedł z domu w Łomży i dotąd nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Mężczyzna ma około 175 centymetrów wzrostu. Jest średniej budowy ciała, włosy dłuższe, ciemne, oczy niebieskie, uszy normalne. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemnogranatową kurtkę z białymi lampasami na rękawach. Miał na sobie jasne spodnie i czarne buty.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon 47 717 12 12, 47 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę