Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

W Marianowie teren zabudowany

2 tysiące złotych mandatu i na 3 miesiące zatrzymane prawo jazdy otrzymał 39-letni mężczyzna, który w Marianowie o 68 przekroczył dopuszczalną prędkość.

Mimo ostatniej zmiany organizacji ruchu na DK 61 w rejonie Piątnicy, w Marianowie jest obszar zabudowany. Obowiązuje więc limit prędkości, 50 km/h. W poniedziałek policjanci w nieoznakowanym radiowozie zatrzymali do kontroli toyotę kierowaną przez 39-letniego mężczyznę, który pędził przez Marianowo 118 kilometrów na godzinę. Mieszkaniec gminy Grajewo stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych i otrzymał 10 punktów karnych. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę