Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Nadolny w Klubie PO

Główne zdjęcie
Artur Nadolny

Radny Artur Nadolny przystąpił do klubu radnych Platformy Obywatelskiej. Zmianie uległa także nazwa klubu, który od teraz nazywał się będzie Obywatelski Klub Samorządowy.

W wyborach Artur Nadolny do Rady Miasta wszedł z listy Komitetu Wyborczego Mariusza Chrzanowskiego. Startował w okręgu wyborczym nr 4 i zdobył tam 244 głosy. W październiku 2021 roku opuścił prezydencki klub i stał się radnym niezależnym. Późniejsze głosowania pokazały, że nie zawsze szedł po linii prezydenckiej. 

We wtorek 22 lutego 2022 roku wieczorem Piotr Serdyński, Przewodniczący Zarządu Powiatu Miasta Łomża PO RP, poinformował o zawiązaniu się nowego klubu Radnych. W jego skład wchodzą: radni Platformy Obywatelskiej RP oraz nienależący do żadnej partii politycznej radny Artur Nadolny. 

Ponadto Zarząd Powiatu Miasta Łomża PO RP podjął uchwałę o wyrażeniu zgody na zmianę dotychczasowej nazwy klubu, z Klubu Koalicji Obywatelskiej na Obywatelski Klub Samorządowy. Przewodniczącym klubu pozostaje Stanisław Oszkinis. 

Obecnie Obywatelski Klub Samorządowy posiada 5 radnych:
Stanisław Oszkinis (przewodniczący), Maciej Andrzej Borysewicz, Artur Nadolny, Piotr Serdyński, i Edyta Śledziewska. 

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę