Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Uwaga na dzwoniących oszustów

Oszuści dzwonią do mieszkańców podając się za policjanta. Na legendę o zagrożonych pieniądzach na koncie, wypytują o oszczędności – ostrzega Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Ponownie w Łomży i okolicy rozdzwoniły się telefony od oszustów. Urszula Brulińska z KMP w Łomży informuje, że „na terenie działania KMP Łomża rozdzwoniły się telefony. Oszuści dzwonią do mieszkańców podając się za policjanta. Na legendę o zagrożonych pieniądzach na koncie, wypytują o oszczędności”. Do tej pory zgłoszono 3 takie próby, ale może być ich więcej. Na razie wszystkie osoby zachowały się przytomnie i rozłączyły się.

Policjanci proszą o ostrzeżenie bliskich i sąsiadów oraz uczulenie ich na tę metodę działania. Przypomnijmy, w 2021 roku oszukani mieszkańcy Łomży i powiatu łomżyńskiego stracili w ten sposób niewiarygodną wręcz sumę prawie 1,2 mln zł.

 

Oszuści wyłudzili prawie 1,2 miliona złotych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę