Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Via Baltica zablokowana

Samochód ciężarowy wpadł w poślizg i zatarasował całkowicie nitkę drogi S61 w kierunku Łomży. Policja wprowadziła objazd przez Kolno. Można też jechać starym śladem DK61.

Przed godz. 23. w piątek ciągnik siodłowy z naczepą jadący drogą S61 od Stawisk w kierunku Łomży, na wysokości przejścia dla zwierząt koło Kobylina, wpadł w poślizg i zatarasował całkowicie nitkę drogi ekspresowej w kierunku Warszawy. Jak Informuje GDDKiA samochód ciężarowy uderzył w bariery ochronne w pasie rozdziału i uszkodził infrastrukturę. 

Policja wprowadziła objazd w miejscowości Stawiski zjazd DW 647 do Kolna i dalej DK 63 w kierunku m. Kisielnica. Można także objechać kolizję starym szlakiem DK61.

Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.  

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę