Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Droga z Łomży do Śniadowa czeka na Polski Ład

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Na konwencie przed tygodniem wójtowie i burmistrzowie powiatu łomżyńskiego zamartwiali się, że „wśród dróg wojewódzkich do modernizacji brakuje wzmianki o DW 677 Łomża – Śniadowo”. - Nie zapomnieliśmy o tak ważnej dla mieszkańców i przejezdnych drodze, jednej z dwóch najruchliwszych w naszym regionie - zapewnia wicemarszałek podlaski Marek Olbryś.

Zarząd Województwa Podlaskiego zamierza zmodernizować odcinek ruchliwej drogi wojewódzkiej pomiędzy Łomżą a Śniadowem z funduszy Polskiego Ładu. Jak zapewnia wicemarszałek Olbryś, urzędnicy czekają tylko na ogłoszenie kolejnego konkursu z programu rządowego. Przygotowana jest dokumentacja, która - jak informuje Zbigniew Piotrowski, dyrektor departamentu infrastruktury i transportu w Urzędzie Marszałkowskim  w Białymstoku - wymaga tylko niewielkiej aktualizacji. Za inwestycję będzie odpowiedzialny Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Zmodernizowana droga DW 677 ma mieć na długości około 17 kilometrów standard porządnej drogi wojewódzkiej. Na całej długości jezdni towarzyszyć będzie ciąg pieszo-rowerowy, taki jak przy podobnej drodze z Kupisk do Nowogrodu. Zależnie od cen w ofertach, składanych na przetarg, koszt przebudowy DW 677 może wynieść około 80-90 milionów złotych. 

Mirosław R. Derewońko  

tel. red. 696 145 146    

 

Co z drogą Łomża - Śniadowo

Wicemarszałek Olbryś: „Tę drogę trzeba zrobić”

(drugie) Otwarcie obwodnicy

Droga do Śniadowa czeka na... pieniądze

Potrzebna jest pełna modernizacja drogi do Śniadowa


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę