Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Światowe przeboje, znakomite głosy... jak na Broadway

Dorota Wójcik, Agnieszka Makówka i Rafał Songan z najsłynniejszymi przebojami światowej muzyki rozrywkowej wystąpili w Łomży. Koncert pod tytułem „Broadway, Broadway” odbył się w sali widowiskowej Urzędu Wojewódzkiego, ale chętnych do jego usłyszenia i zobaczenia było tak wielu, że organizatorzy musieli dostawiać jeszcze krzesła.

Już zarówno wykonawcy jak i repertuar gwarantował, że będzie to znakomity koncert. Ci którzy, mimo stosunkowo drogich biletów, zdecydowali się przyjść nie powinni żałować. Piosenki wylansowane przez Louisa Armstronga, z oper George'a Gershwina czy musicali Leonarda Bernsteina w interpretacji solistów Teatru Wielkiego w Łodzi brzmiały wyśmienicie... co widzowie nagradzali gromkimi brawami.

Organizatorem koncertu „Broadway, Broadway” był Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. Solistom towarzyszył zespół muzyki jazzowej Mawson Music Band i tancerze Szkoły Tańca Towarzyskiego.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę