Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Tancerze studia Master KIDS w debiucie zdobywają swój pierwszy puchar

Grupa „Fun Flow Crew” zdobyła trzecie miejsce w kategorii show case na turnieju Hip Hopu „Street Noise”. To był debiut grypy z nowej Szkoły Tańca „Master KIDS” Krystiana Pielocha.

Turniej odbył się w Białymstoku w minioną sobotę. Tancerze zaprezentowali swoje umiejętności w kategorii show case i 2vs2. W debiucie Grupa „Fun Flow Crew” zajęła trzecie miejsce i stanęła na podium. W kategorii 2vs2, która polegała na improwizacji do muzyki hiphop, do TOP 8 dostała się Anna Chrapowicz i Maja Krzoska. 

Krystian Pieloch, założyciel Szkoły Tańca „Master Kids”, zwraca uwagę, że na imprezę zjechała się czołówka polskiej sceny hiphopowej. 

- Jestem mega dumny z moich Tancerzy, że dały radę – podkreśla Pieloch. - Coraz trudniej dzieciom po szkole znaleźć czas na dodatkowe hobby. Trzeba stawać na głowie, aby ćwiczyć. Pomimo długiej przerwy z powodu obostrzeń, dziewczyny szybko wróciły do pracy na salę treningową pokazując swój talent, reprezentując Łomżę na podlaskiej scenie tańca – dodaje.

Grupa „Fun Flow Crew” wystąpiła w składzie: Anna Chrapowicz, Maja Krzoska, Malwina Leszczyńska, Roksana Ksebka, Karolina Zabielska, Zuzanna Kaliściak, Julia Szmit. Wszyscy są w wieku 12-15 lat. Trenują 3 x 1,5 godz. tygodniowo, a przed turniejem w weekend nawet 8 godzin. 

Szkoła zaczęła działać w marcu 2020 roku. Niestety ograniczenia pandemiczne utrudniły rozwinięcie skrzydeł. Obecnie ćwiczy w niej około 30 dzieciaków.

 

mm
pon, 25 października 2021 12:32
Data ostatniej edycji: pon, 25 października 2021 14:09:56

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę