Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szczepański nagrodzony

Główne zdjęcie
Bogdan Szczepański

Teatr Lalki i Aktora w Łomży powrócił z Międzynarodowych Toruńskich Spotkań Teatrów Lalek z nagrodą za muzykę, którą otrzymał Bogdan Szczepański – autor muzyki do spektaklu „Kominiarczyk” w reżyserii Jarosława Antoniuka.

Festiwal toruński jest znaczącą imprezą teatralną w kraju. W tegorocznej jego edycji uczestniczyło 10 spektakli w tym trzy z zagranicy. Jak podkreśla reżyser przedstawienie wystawianego przez łomżyńskich aktorów i jednocześnie dyrektor łomżyńskiego teatru Jarosław Antoniuk nagroda dla Bogdana Szczepańskiego to duże uznanie dla tego muzyka, ale i całego zespołu.
Łomżyński teatr na toruńskim festiwalu wystąpił po raz drugi. W ubiegłym roku Tomasz Rynkowski otrzymał nagrodę za rolę Lejzorka.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę