Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Bogumiła Olbryś pozostaje dyrektorem „Wety”

Główne zdjęcie
Bogumiła Olbryś

Bogumiła Olbryś, dotychczasowa dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży, ponownie pokieruje jednostką.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski powierzył jej stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży na kolejną kadencję, która zakończy się 31 sierpnia 2026 roku. 

Pod koniec maja 2021 roku Ratusz ogłosił konkurs na to stanowisko. Wpłynęła tylko jedna oferta i prezydent ją przyjął. Bogumiła Olbryś funkcję dyrektora placówki sprawuje od września 2016 roku. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę