Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Koncert w ramach Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej. Sponsor:

Namiastka Krakowa w Łomży

Artystyczna stolica Polski od wieków jest w Krakowie i tam pozostanie. We wtorek wieczorem w Łomży jak na Brackiej padał deszcz, ze sceny tutejszego urzędu wojewódzkiego rozbrzmiewały dźwięki niczym z Piwnicy Pod Baranami które przerwały „tu cicho sza, tam cicho, szaro, brudno i zima”. Tego dnia do miasta ściągnął krakowski bard Grzegorz Turnau i wszechobecną stała się kraina łagodności.

Przy takim soliście i takich muzykach nawet sala urzędu wojewódzkiego jawiła się jako wyborna aula koncertowa. Niemal dwugodzinny koncert był świetny i profesjonalny pod każdym względem. Grzegorz Turnau od lat znany świetny wokalista i muzyk dał się poznać także jako dowcipny konferansjer.
Poza swoimi dawnymi i nowymi, wykonał także piosenki z repertuaru Marka Grechuty i nieśmiertelne utwory Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.

Grzegorz Turnau wraz z pięcioosobowym zespołem przyjechał do Łomży w ramach tegorocznej edycji Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej. Jej organizatorem jest Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych. Turnau miał być gwiazdą Jesieni i nią faktycznie był. Największa sala w mieście podczas koncertu wypełniona była po brzegi, a owacje na stojąco trwały kilka minut.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę