Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Wystawa w ramach Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej. Sponsor:

Sfera Znaczeń

W piątek 18 listopada o godz. 18.00 w Galerii Pod Arkadami zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Lecha Buczyńskiego i Stanisława Zeszuta - Sfera Znaczeń.

Lech Buczyński
Lech Buczyński
Stanisław Zeszut
Stanisław Zeszut
STANISŁAW ZESZUT
Urodził się w 1959 roku w Wałbrzychu. w Łomży mieszka od 1979. Fotografią >> interesuje się "od zawsze". Uprawia każdy jej rodzaj, ale szczególnie upodobał sobie krajobraz, portret i reportaż. Członek Łomżyńskiego Towarzystwa Fotograficznego. W roku 1988 założył grupę artystyczną DEGENERAT.
Swoje fotogramy prezentował na ponad 20-stu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Łomży, Lublinie, Świdnicy, Kielcach i Białymstoku.

LECH BUCZYŃSKI
Urodził się w 1959 roku w Łomży, gdzie nadal mieszka. Członek Łomżyńskiego Towarzystwa Fotograficznego. Fotografuje właściwie od dzieciństwa. Od wielu lat szczególnym tematem jego twórczych poszukiwań jest akt i portret.
Uprawia fotografię kreacyjną. Uczestnik kilkunastu wystaw indywidualnych i zbiorowych.
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę