Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Ryby biorą na amfę?

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

38-letni wędkarz z narkotykami wpadł w ręce policjantów podczas łowienia ryb na Narwi. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji w Łomży informuje, że we środę przed godz. 8.00, podczas rutynowej kontroli zezwoleń na wędkowanie na Narwi policyjni wodniacy znaleźli narkotyki. Jak czytamy w komunikacie, gdy podeszli do dwóch mężczyzn przygotowujących się do wędkowania, starszy z wędkarzy chciał odejść, tłumacząc się pilną potrzebą fizjologiczną. Jak przekazują mundurowi, w bluzie 38–latka znaleźli zawiniątko foliowe z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. 

Mieszkaniec Łomży jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę