Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Jajko z narkotykową niespodzianką

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

We wtorek wieczorem policjanci zatrzymali mężczyznę, który na widok mundurowych próbował schować się w sklepie. Okazało się, że przyczyną ucieczki było wyjątkowe jajko z niespodzianką.

We wtorek po 20, łomżyńscy policjanci patrolując ulicę miasta zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok patrolu gwałtownie przyśpieszył i próbował uciec do sklepu. Okazało się, że mieszkaniec gminy Łomża w torebce sportowej, a dokładnie w jajku niespodziance, schowany miał metalowy pojemnik. Znajdował się w nim biały proszek. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że plastikowe opakowanie znalazł na ulicy.

„Nieszczęśliwy znalazca” został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Już następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę