Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Łomżyńska prokuratura wraca do normalności

Obie łomżyńskie prokuratury zawieszają dwuzmianowy tryb pracy, związany z wybuchem pandemii koronawirusa i wracają do jednozmianowego, wcześniej obowiązującego.

Prokurator Okręgowy w Łomży zarządzeniem Nr 38.2021 z dnia 21 maja 2021 roku zawiesił do 19 września 2021 dwuzmianowy czas pracy. Od 24 maja 2021 roku Prokuratura Okręgowa w Łomży i Prokuratura Rejonowa w Łomży "wracają do normalności" i pracują w godzinach od 07:30 do 15:30.

Dwuzmianowy styl pracy Prokuratury Okręgowej w Łomży i Prokuratury Rejonowej w Łomży został wprowadzony od 20 października 2020 roku. Zmiany miały na celu odseparowanie półgodzinną przerwą dwóch grup/zmian pracowników, aby w razie zakażeń koronawirusem i wprowadzania obowiązkowej kwarantanny nie blokować całej instytucji. 

Godziny pracy obu zmian zostały rozciągnięte od 7:00 do 20.30, z półgodzinna przerwą o 13.30. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę