Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

„Broadway, Broadway”

Wszystko, co najlepsze w muzyce rozrywkowej kojarzy się z nazwą tej słynnej ulicy w Nowym Jorku. Przez dziesiątki lat to, co pokazywano na Broadwayu, wyznaczało nowe trendy w rozrywce i dziś stanowi klasykę muzyki musicalowej i filmowej. Jeszcze w listopadzie łomżanie będą mieli okazję wysłuchania ich w wykonaniu m.in. Rafała Songana. Solisty Teatru Wielkiego w Łodzi znanego w Łomży z rewelacyjnych występów podczas ostatnich Festiwali Muzyczne Dni Drozdowo – Łomża.

Na koncert „Broadway, Broadway” złożą się „evergreens” – „wiecznie zielone” przeboje światowej muzyki rozrywkowej w interpretacji znanych solistów Teatru Wielkiego w Łodzi. Dorota Wójcik, Agnieszka Makówka i Rafał Songan zaśpiewają między innymi „Hello, Dolly!” i „What A Wonderful World”, piosenki wylansowane przez Louisa Armstronga, kołysankę „Summertime” z opery Porgy i Bess George'a Gershwina, „Don’t Cry For Me, Argentina” i „Memory” z musicali „Evita” i „Cats” Andrew Lloyda Webbera, „Somewhere” i „Tonight” z „West Side Story” Leonarda Bernsteina, „New York, New York” ze znanego filmu Martina Scorsese, „Strangers In The Night”
z repertuaru Franka Sinatry i piosenkę „Mona Lisa” z repertuaru Nat „King” Cole’a. Solistom towarzyszyć będzie ośmioosobowy zespół muzyki jazzowej Mawson Music Band. Wystąpią także tancerze Szkoły Tańca Towarzyskiego.

Koncert musicalowy odbędzie się 30 listopada 2005 roku o godzinie 19.00 w sali Urzędu Wojewódzkiego. Bliższe informacje i bilety u organizatora:
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży,
ul. Małachowskiego 4, 18-403 Łomża,
tel./fax 086 219 01 11, e-mail:rok@4lomza.pl.
Ceny biletów od 30 do 50 złotych.

200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę