Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Prognoza na weekend

Najbliższe dni zapowiadają się pochmurne i deszczowe. Temperatura niższa od tej notowanej ostatnio. Możliwe burze z porywami wiatru i intensywnym deszczem.

W sobotę Polska będzie pod wpływem niżu, którego ośrodek będzie przemieszczał się dalej na północ, w nocy nad Danię, a w dzień nad południową Szwecję. Wciąż niżowi towarzyszyć będzie pofalowany front atmosferyczny. Napływać będzie chłodniejsze powietrze polarne morskie. Ciśnienie w nocy powoli będzie rosnąć, a w dzień spadać. IMGW prognozuje zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Miejscami przelotny deszcz, możliwa burza. Prognozowana suma opadów około 10 mm. Temperatura maksymalna od 16°C do 18°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni. 

W niedzielę Polska będzie na skraju rozległego niżu z ośrodkiem nad Irlandią. Pogoda nabierze dynamizmu za sprawą przemieszczającego się z zachodu na wschód chłodnego frontu atmosferycznego. Ciśnienie nieznacznie spadnie. Przewiduje się zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Należy spodziewać się przelotnych opadów deszczu oraz burz. W trakcie tych zjawisk opady deszczu miejscami mogą wynosić do 15 mm oraz porywy wiatru do 65 km/h. Temperatura maksymalna od 16°C do 18°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-wschodni. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę