Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Z młotem na sąsiada

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

O 3. w nocy groził sąsiadowi, że go „załatwi” i młotem uszkodził mu drzwi. Niesfornego mieszkańca bloku do porządku musieli przywołać policjanci.

We środę, 12. maja około godz. 3 nad ranem w jednym z bloków na osiedlu konstytucji mieszkaniec bloku, jak wynikało ze zgłoszenia, wybił młotem dziurę w drzwiach wejściowych sąsiadowi. Wandal miał być wulgarny i agresywny. Ponadto groził zgłaszającemu, że go "załatwi". Spłoszony napastnik wybiegł z ciężkim młotem wprost na przybyłych na miejsce policjantów. Przy nich rzucił przedmiot na ziemię, samemu słaniając się na nogach. Badanie alkomatem wykazało, że 40-letni „sąsiad” miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. We czwartek usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych i zniszczenia mienia.

Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie gróźb i zniszczenie cudzego mienia grozi mu do lat 5 więzienia.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę