Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Czołówka pod Morgownikami

Dwa samochody dostawcze (busy) zderzyły się czołowo na drodze w Morgownikach. 5 osób zostało rannych. Droga z Nowogrodu na Stawiski jest zablokowana.

Około 20.30, na drodze 648 Nowogród - Stawiski, zderzyły się czołowo dwa dostawcze busy. Jeden z nich miał otwartą pakę (półciężarówka) i ciągnął przyczepkę, a drugi miał zabudowę blaszaną. Do zderzenie doszło na łuku drogi, zaraz przy moście nad Pisą.  W sumie w wyniku wypadku  poszkodowanych zostało 5 osób. Trzy osoby podróżujące VW transporterem same opuściły pojazd, a z VW L pasażer wyszedł, a kierowcę musieli wycinać strażacy. Wszystkie 5 osób trafiło do szpitala. Z oglądu miejsca zdarzenia wynika, że pojazdy zderzyły się na pasie w kierunku od Nowogrodu do Stawisk. 

Na miejscu pracują policjanci. Ustalają dokładny przebieg zdarzenia. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę