Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Można zostać ratownikiem wodnym

Łomżyński WOPR organizuje kurs ratownika wodnego. Chętni powyżej 17 roku życia mogą zgłaszać się na zajęcia, prowadzone zgodnie z rozporządzeniem Ministra SW.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe  w Łomży ogłasza nabór na „Kurs ratownika wodnego”. Prowadzony on będzie według programu obowiązującego od 2012 roku ( zgodnie z Rozporządzeniem MSW poz. 747 z dnia 21 czerwca 2012).

Do szkolenia mogą przystąpić osoby pełnoletnie lub osoby, które ukończyły 17 rok życia, pod warunkiem, że w momencie ukończenia szkolenia i przystąpienia do egzaminu końcowego będą mieć ukończone 18 lat.

Dla młodszych chcących rozpocząć przygodę na wodzie WOPR proponuje kurs: „Młodszego ratownika WOPR” i „Ratownika wodnego WOPR”.

Rozpoczęcie zajęć uzależnione jest od ilości zgałaszających się chętnych, a także od sytuacji pandemicznej. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 662014662 lub na  woprlomza@wp.pl  lub na www.woprlomza.pl  

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę