Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Bez wyobraźni, ale z alkoholem w głowie

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Kolejni młodzi kierowcy po pijaku i bez uprawnień trafieni przez policjantów. Jeden z nich doprowadził do kolizji i zbiegł. Wszystkich złapali policjanci z KMP w Łomży

W sobotę w samo południe, w gminie Zbójna, kierujący volkswagenem spowodował kolizję, zepchnął kierującą do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście funkcjonariusze, po niespełna trzech godzinach, zatrzymali 34-latka. Policja podaje, że mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trzeźwiał w policyjnym areszcie. 

W sobotę, w samo południe łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości gminy Zbójna doszło do kolizji. Chwilę później okazało się, że to kierowca volkswagena. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. 

W niedzielę, po 20. w Jedwabnem, policjanci z ,,drogówki” zatrzymali kia, która jechała na światłach przeciwmgielnych. Po zatrzymaniu policjanci „wyczuli od kierowcy woń alkoholu”. Po badaniu okazało się, że 27-latek miał prawie promil alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych czynności – informuje KMP Łomża - okazało się również, że kierujący nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.

Ostatni z nietrzeźwych kierowców wpadł w ręce mundurowych w poniedziałek, około 16, w jednej z miejscowości w gminie Łomża. W tym przypadku czujnością wykazał się mieszkaniec Łomży. Zgłaszający podejrzewając, że kierowca volkswagena jest nietrzeźwy powiadomił policję. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 27 latek miał prawie dwa promile alkoholu. W trakcie kontroli okazało się również, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Także ten kierowca noc spędził w policyjnym areszcie.

Dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nietrzeźwy kierujący to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia, ale czy do nich to dociera?

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę