Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

8 lat za kradzież kawy i czekolady?

30-letni mężczyzna został zatrzymany po tym, jak dokonał kradzieży czekolady i kawy. W sumie wartość łupu oszacowano na 360 zł.

Jak informuje KMP w Łomży, we wtorek po południu, doszło do kradzieży artykułów spożywczych w jednym ze sklepów w Łomży. Łupem mężczyzny padły kawy oraz czekolady o łącznej wartości 360 złotych. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać mężczyznę, który wchodzi do sklepu i w kilkanaście sekund, w obecności personelu, chowa do torby artykuły spożywcze. Następnie wychodzi ze sklepu nie płacąc za towar. Przybyły na miejsce patrol Policji błyskawicznie rozpoznał mężczyznę z nagrania i po niespełna godzinie zatrzymał go w jego domu. Mieszkaniec Łomży noc spędził w policyjnym areszcie. Dzień później 30-latek usłyszał zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej, za który grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę