Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Wieczorem lekko popada śnieg

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Niewielkich opadów śniegu należy spodziewać się w czwartek wieczorem oraz w piątek. Nadciąga delikatne ochłodzenie.

W czwartek temperatura w południe wyniesie około 2°C  i będzie spadać. Wieczorem nadciągnie ochłodzenie, które przyniesie niewielkie opady śniegu. Temperatura spadnie i nad ranem wyniesie około -4°C. W piątek spodziewane są przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu.  najwyższa przewidywana temperatura w dzień wyniesie max. 2-3°C. W nocy z piątku na sobotę spodziewany jest spadek temperatury do -5°C.

W sobotę i niedzielę nadal chłodno, możliwe przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna w dzień od1°C do 2°C, nocami lokalnie spadnie do –5°C, 

IMGW informuje, że prognozy na przyszły tydzień są niejednoznaczne ze względu na dużą rozbieżność między poszczególnymi modelami prognostycznymi. Amerykański model GFS na wtorek przewiduje napływ chłodniejszego powietrza, zwłaszcza nad północnym wschodzie Polski, gdzie temperatura maksymalna wyniesie –2°C. Prognoza z modelu ECMWF wskazuje na ocieplenie, z dodatnią temperaturą powietrza w całym kraju. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę