Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 02 grudnia 2020 napisz DONOS@

„Wodospady” Adama Kalinowskiego i Black Jeans

Główne zdjęcie
BLACK JEANS

Zespół Black Jeans spełnił marzenie fanki i zagrał koncert... w jej salonie. To był pierwszy z domowych występów grupy Adama Kalinowskiego, a sceny zarejestrowane w ich trakcie znalazły się w jej najnowszym teledysku, ilustrującym rockową balladę „Wodospady”. – Jest to szczególny klip, ponieważ pokazaliśmy w nim między innymi, jak spełniliśmy marzenie naszej 10-letniej fanki Zosi, a także inne ważne chwile z naszego życia, w których udział wzięli nasi bliscy, fani oraz przyjaciele – mówi Adam Kalinowski. – Chcieliśmy przez to pokazać, że najważniejsze w tym trudnym czasie to być razem i doceniać to, co jest w życiu najważniejsze. Teraz przed frontmanem grupy kolejne wyzwanie: sobotni występ w Nokautach „The Voice of Poland”.

Naznaczone pandemią życie koncertowe praktycznie nie istnieje, co jest ogromnym utrudnieniem dla wszystkich muzyków, zwłaszcza tych rockowych, dla których scena jest wręcz środowiskiem naturalnym. Należy do nich również grupa Black Jeans, której niedawno przydarzyła się ciekawa historia. Tuż przed ogłoszeniem lockdownu muzycy otrzymali od pewnego ojca listę marzeń jego 10-letniej córki, a jednym z jej punktów był koncert Black Jeans. Formacja, podobnie jak wszystkie inne zespoły na całym świecie, musiała wkrótce zawiesić koncertową aktywność, jednak nie zrezygnowała ze spełnienia marzenia dziewczynki. Po zelżeniu obostrzeń wokalista Adam Kalinowski i  gitarzysta Łukasz Szczęsny wybrali się więc z Gdańska aż do miejscowości Pustelnik na Lubelszczyźnie, gdzie sprawili Zosi nie lada niespodziankę, grając tylko dla niej i jej bliskich.

– Sprawa jest o tyle ciekawa, że Zosia o niczym nie wiedziała – mówią muzycy. – Szczegóły najpierw zostały uzgodnione z jej rodzicami, a następnie sceny do teledysku zostały nakręcone z  zaskoczenia. Później były kolejne odwiedziny-niespodzianki w domach fanów i tak powstała jedna z kilku historii, które są przedstawione w teledysku.

„Wodospady” to trzeci, po „Ambiwalentnie” i „Grzechu”, singiel promujący debiutancką płytę Black Jeans „Pokolenie Y”. Udział fanów nadał teledyskowi szerszego wymiaru, a dopełniają go sceny związane z życiem uczuciowym i muzyczną pasją członków grupy, w tym migawki z niedawnego ślubu Kingi i Adama, tworząc uniwersalną opowieść o miłości i przyjaźni.

Już w najbliższą sobotę Adam Kalinowski wystąpi w Nokautach „The Voice of Poland”. To etap jeszcze trudniejszy od bitew, bowiem znalezienie się na jednym z czterech krzeseł, dających udział w odcinkach na żywo, niczego jeszcze nie gwarantuje – kiedy zostaną zajęte wszystkie Tomson i Baron będą mogli wskazać kolejną osobę, skoro o te cztery miejsca rywalizuje aż siedem osób, a  na tym etapie programu każda z nich będzie bardzo groźnym rywalem. 

Tym bardziej warto kibicować Adamowi Kalinowskiemu w spełnianiu jego muzycznych marzeń – początek programu „The Voice of Poland” w sobotni wieczór o godzinie 21:00 w TVP2. 

Wojciech Chamryk

Fot: Black Jeans 


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę