Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Korzyści z zastosowania oryginalnych kominków SIGNUM do dachówek ceramicznych CREATON

Kominki, obok dachówek funkcyjnych, są jednymi z najczęściej stosowanych na połaci akcesoriów ceramicznych. Odpowiednio dobrane zapewniają właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz budynku. W przypadku marki CREATON kominek ceramiczny SIGNUM stanowi integralny element przemyślanego systemu wentylacji / odpowietrzania. Jest to najlepszy możliwy wybór, gdy zdecydowaliśmy się na dachówki ceramiczne tego producenta. Uchroni nas on również przed utratą gwarancji wynoszącej aż do 50 lat.

Konstrukcja dopracowana do perfekcji

W skład kompleksowego systemu CREATON wchodzą idealnie komponujące się z powierzchnią dachu ceramiczne kominki wentylacyjne i kominki odpowietrzające SIGNUM. We wszystkich zastosowano unikalne rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają doskonałą funkcjonalność. Odpowiednio wyprofilowany kształt pozwala na swobodny ruch powietrza gwarantując skuteczną ochronę przed wnikaniem wody. Specjalna ceramiczna dachówka bazowa jest pod względem materiału, kształtu, koloru oraz powierzchni spójna z dachówką podstawową CREATON. Zapewnia ona dużą tolerancję przesuwu, a także posiada perfekcyjnie szczelne zamki boczne.

Dzięki specjalnej, zaprojektowanej w najdrobniejszych szczegółach, konstrukcji kominek SIGNUM jest trwałym rozwiązaniem, które gwarantuje maksymalnie efektywne funkcjonowanie systemu wentylacyjnego / odpowietrzającego.

Szczelność, trwałość i wygodny montaż

Kominki dachowe ceramiczne o różnych średnicach dostępne są w zestawie z przewodem przyłączeniowym i adapterem. Ten funkcjonalny system umożliwia szybkie, precyzyjne oraz szczelne połączenie z instalacją wentylacyjną lub odpowietrzającą.

Dodatkowo kominki SIGNUM cechuje atrakcyjna estetyka oraz wiele zalet funkcjonalnych. Są to w pełni ekologiczne produkty, wykonane z naturalnych surowców. Ceramika jako materiał budowlany pozostaje odporna na zjawisko rozszerzalności termicznej. Zastosowanie wysokiej jakości powierzchni glazurowanych lub angobowanych czyni ją natomiast całkowicie odporną na działanie promieniowania UV. Na tle konkurencyjnych produktów wykonanych z plastiku systemy SIGNUM wyróżnia także znacznie większa wytrzymałość na obciążenia, skuteczniejsze tłumienie dźwięków oraz lepsza termoizolacja.

Kompatybilny system objęty długą gwarancją

Warto zadbać o to, aby na połaci znalazły się wyłącznie oryginalne rozwiązania pochodzące od zaufanego producenta. Kompatybilność wszystkich elementów znacząco usprawnia i ułatwia proces montażu, a w efekcie przekłada się na oszczędność kosztów. Należy również pamiętać, że zastosowanie na dachu ceramicznych akcesoriów spoza oferty CREATON, spowoduje iż utracimy możliwość uzyskania gwarancji przyznawanej na okres do 50 lat.

Znakomite parametry użytkowe, precyzja wykonania i perfekcyjna estetyka – to najważniejsze z zalet kominków ceramicznych SIGNUM marki CREATON. Na rynku wyróżniają się one na tle innych produktów atrakcyjnym wyglądem, trwałością oraz funkcjonalnością. Wraz z pozostałymi oryginalnymi rozwiązaniami CREATON stworzą na dachu całość dopasowaną do siebie pod względem technologicznym, użytkowym i estetycznym o bardzo długim okresie gwarancji.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę