Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 września 2020 napisz DONOS@

Dwie firmy wyremontują ulicę Wojska Polskiego

Główne zdjęcie
Frezowanie ul. Rządowej 24. luty 2020 r.

Adrian Usługi Budowlano-Drogowe Adam Godlewski z Żebry Kolonia w Gminie Śniadowo oraz BIK-Projekt Sp. z o.o. z Łomży wyremontują fragment ul. Wojska Polskiego w ciągu drogi krajowej 61. Dziś Ratusz opublikował informację o rozstrzygnięciu przetargu.

Tym razem remont drogi krajowej nr 61 - ul. Wojska Polskiego wraz z infrastrukturą towarzyszącą - II etap podzielono na dwa zadania. 
Zadanie I obejmuje remont nawierzchni i przebudowę chodników, zjazdów, ciągu pieszo-rowerowego i zieleńców – od ul. Sikorskiego do ul. Polowej. Na odcinku o długości ok 739 metrów przedsiębiorca wykona prace polegające na rozbiórce istniejącej konstrukcji, ulepszeniu podłoża, wykonaniu nowej podbudowy i nawierzchni. 

Na tę część robót wpłynęły trzy oferty. Najtańszą okazała się propozycja przedsiębiorstwa Adrian Usługi Budowlano-Drogowe Adam Godlewski z Żebry Kolonia w Gminie Śniadowo.  Za kwotę 1 681 887,10 (brutto) ten przedsiębiorca wygrał przetarg na zadanie pierwsze. 

Zadanie II obejmuje: remont nawierzchni ulicy Wojska Polskiego w Łomży na odcinku o długości ok. 287 metrów, od ul. Sikorskiego w kierunku Bawełny. Prace będą polegały na sfrezowaniu średnio 8 cm istniejącej nawierzchni a następnie ułożeniu dwóch warstw o łącznej wysokości 9 cm (wiążąca 5 cm, ścieralna 4 cm). Na tę część robót wpłynęła tylko jedna oferta z firmy BIK-Projekt Sp. zo.o. z Łomży. Za kwotę 1 940 379,75 to ta firma wyremontuje prawie 300 m ul. Wojska Polskiego.

Termin zakończenia wszystkich robót zamawiający wyznaczył na  7 grudnia tego roku.

200829104429.jpg

 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę