Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zaginęła 36-latka.

Policjanci z Łomży poszukują 36-letniej Justyny Maszczyk. Prosimy o pomoc w odnalezieniu zaginionej.

Policja informuje o zaginięciu Justyny Maszczyk, lat 36, zam. Łomża

W dniu 27.08.2020r., wyszła z domu ok. godz. 20:40. Ostatni raz widziana była w dniu 28.08.2020r. w miejscowości Rakowo Boginie w godzinach wieczornych. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Rysopis : Wzrost ok. 175cm, szczupłej budowy ciała, włosy blond do ramion, oczy niebieskie, uszy lekko odstające. Zaginiona ostatnio ubrana była w bluzę z kapturem, czarne obcisłe jeansy z dziurami, czerwone buty typu mokasyny.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży – tel. 47 717 12 12 lub 112.

_MG_7255.jpg

Jak przekazuje Jakub Brzeziak, koordynator GPR Nadzieja, dziś akcja poszukiwawcza prowadzona jest na obszarze ok. 100 ha w okolicach miejscowości, gdzie po raz ostatni była widziana kobieta. Areał został podzielony na sektory, a dzięki tracerom (urządzeniom GPS) każdy z nich zostanie przeszukany. W akcji wykorzystywany jest sonar z jednostki PSP w Augustowie, są nurkowie, dron z KW Policji w Białymstoku i 6 łódek strażackich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę